RÁDI PORADÍME

Máte jakékoliv dotazy? Potřebujete spočítat nabídku?

KONTAKTOVAT
Doporučené odkazy
Z našich realizací...Nezávazná poptávka

REKONSTRUKCE BYTOVÝCH JADER

Provádíme rekonstrukce panelákových koupelen, koupelen ve staré cihlové zástavbě, ale také v rodinných domech.

Koupelna patří stejně jako kuchyň k základním standardům celého bydlení a je společně tvoří srdce našeho bytu. Provádíme rekonstrukce bytových jader u všech typů koupelen od panelákových koupelen, přes koupelny ve staré cihlové zástavbě, ale také v rodinných domech.

Známe nejnovější trendy a dobře se orientujeme ve všech technologických postupech, víme, jaký materiál vybrat a dokážeme klientům poradit i s malým prostorem koupelny. Rekonstrukce bytových jader patří k nejčastějším stavebním úpravám v bytech a patří k těm složitějším. S námi to ale zvládnete!

Rekonstrukce bytového jádra patří k našim základním stavebním pracem a nabízíme svým zákazníkům možnost volby – rekonstrukce bytového jádra z YTONGU nebo ze sádrokartonových desek.

Realizaci naší práce, která zahrnuje rekonstrukci bytových jader, si můžete prohlédnout a načerpat inspiraci v sekci FOTOGALERIE.

Naše stavební firma se zabývá rekonstrukcí bytu, rekonstrukcí bytových jader, dále provádíme přestavby bytových jader, pokládkou koberců, PVC, podlah a parket, vinylových podlah, montáž sádrokartonu, malířskými a zednickými pracemi, pokládkou podlah, obkladů a dlažeb.

© Copyright 2018 Firma Šplíchal (Roman Šplíchal)